• "Na talerzu - Przewodnik po zdrowym odżywianiu" - Natalia Chmielewska

Czujesz się przytłoczony ilością newsów dietetycznych? Chcesz zrozumieć podstawy zdrowego odżywiania, zamiast ślepo naśladować podane w książce przepisy? Ebook „Na talerzu – przewodnik po zdrowym odżywianiu” jest kompletnym kompendium wiedzy z zakresu dietetyki oraz zbiorem smacznych przepisów. Powstał, byś stał się świadomy roli zdrowego odżywiania w Twoim życiu i od dziś sam mógł komponować swój pełnowartościowy jadłospis.

49.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Internetowo 0
Dostępność Duża dostępność

 

Czujesz się przytłoczony ilością newsów dietetycznych? Chcesz zrozumieć podstawy zdrowego odżywiania, zamiast ślepo naśladować podane w książce przepisy?

E-book „Na talerzu – przewodnik po zdrowym odżywianiu” jest kompletnym kompendium wiedzy z zakresu dietetyki oraz zbiorem smacznych, nie publikowanych wcześniej przepisów. Powstał, byś stał się świadomy roli zdrowego odżywiania w Twoim życiu i od dziś sam mógł komponować swój pełnowartościowy jadłospis.

 

Dla kogo jest ten e-book?

 

  → Dla początkujących, chcących odnaleźć się w zasadach zdrowego odżywiania i wprowadzić je w swoje życie

  → Dla bardziej zaawansowanych, chcących uporządkować swoją wiedzę oraz zgłębić niektóre tematy

  → Dla osób, u których słowo „dieta” budzi same negatywne skojarzenia

  → Dla osób, dla których ważne jest naukowe, zgodne z aktualnymi badaniami podejście do tematu

  → Dla nie lubiących suchej teorii i szukających przełożenia jej na praktykę

  → Dla chcących poznać nowe przepisy na pyszne dania

  → Dla każdego!

 

Ebook „Na talerzu – przewodnik po zdrowym odżywianiu” to aż:

  → 45 stron przydatnej wiedzy o żywieniu

  → 47 stron smacznych przepisów wzbogaconych o policzoną kaloryczność

 

Moim celem podczas pisania tej e-książki, było dać Ci jak najbardziej przydatne i praktyczne narzędzie, do zagłębienia się w świat dietetyki. Dlatego na jej stronach każdy suchy fakt został wzbogacony w proste wyjaśnienie, tak byś łatwo mógł wprowadzić zmiany w swoje życie. Dodatkowo rozdział ‘’Pojedynek śniadań/obiadów/kolacji’’ w przystępny sposób przedstawia najczęstsze błędy podczas komponowania posiłków i radzi jak ich unikać.

 

Mam nadzieję, że po lekturze „Na talerzu – przewodnik po zdrowym odżywianiu” poczujesz się bardziej pewny i świadomy swojej wiedzy dietetycznej oraz nauczysz się, bez pomocy specjalisty, komponować swój codzienny jadłospis.

 

Dane techniczne:

Autor: Natalia Chmielewska

Liczba stron: 97

Format: PDF

Format pliku jest obsługiwany przez darmowe programy do przeglądania i odczytu. Nie jest wymagany specjalny czytnik. E-book możesz otworzyć na każdym urządzeniu i zapisać na swój użytek na 3 urządzeniach. Link do pobrania jest ważny przez 14 dni od dokonania zakupu.

Rok wydania: 2020

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.