• Pakiet 3 jadłospisów na masę: 2300, 2600, 3000kcal + "Przewodnik po diecie aktywnych" GRATIS

Trzy w pełni zbilansowane i pełnowartościowe tygodniowe jadłospisy w trzech różnych kalorycznościach: 2300, 2600 i 3000 kcal, byś mógł/mogła przeprowadzić pełny i skuteczny proces budowania masy mięśniowej i dostosować dietę do zmieniającego się zapotrzebowania wraz z listą zakupów, proponowanymi zamiennikami i darmowym ‘’Przewodnikiem po diecie aktywnych’’.

129.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Internetowo 0
Dostępność Duża dostępność

 

Co znajdziesz w środku?

·      Trzy w pełni zbilansowane i pełnowartościowe tygodniowe jadłospisy w trzech różnych kalorycznościach: 2300, 2600 i 3000 kcal, byś mógł/mogła przeprowadzić pełny i skuteczny proces budowania masy mięśniowej i dostosować dietę do zmieniającego się zapotrzebowania 

·      Jadłospisy spełniające wszystkie szczególne potrzeby osób aktywnych fizycznie z następującymi rozkładami makroskładników: 

Białko: 25%

Tłuszcz: 30%

Węglowodany: 45% 

·      Dokładne przepisy na wszystkie potrawy 

·      Ilości składników podane w gramach oraz miarach domowych 

·      Osobne, tygodniowe listy zakupów 

·      Zalecenia żywieniowe wraz z listą zamienników 

Oraz dodatkowo otrzymasz „Przewodnik po diecie sportowca” czyli opracowany w oparciu o najnowsze wytyczne i literaturę fachową mini e-book na temat specjalnych potrzeb żywieniowych osób aktywnych fizycznie i metod ich realizacji, tak byś mógł/mogła w przyszłości komponować swój jadłospis samodzielnie.  

Dla kogo przeznaczony jest pakiet jadłospisów? 

·      Dla osób uprawiających wszystkie dyscypliny sportów amatorsko (niezależnie czy jest to trening siłowy, bieganie, crossfit, joga, pływanie, jazda na rowerze, sztuki walki, czy cokolwiek innego)

·      Dla osób uprawiających sport półzawodowo, które chcą poprawić swoje efekty

·      Dla chcących zbudować atletyczną i wyrzeźbioną sylwetkę

·      Dla osób, które chcą zbudować masę mięśniową

·      Dla chcących zyskać więcej efektów z wysiłku, który wkładają w codzienne treningi

·      Dla aktywnych chorujących na insulinooporność, PCOS, niedoczynność tarczycy i Hashimoto

 

Jak wygląda dieta?

·      Każdy z trzech jadłospisów składa się z 7 dni. W każdym z nich znajdziesz 4 pełnowartościowe posiłki – niektóre z nich są wytrawne, a inne słodkie. Każdy z posiłków spełnia wymagania dla posiłku przed- i potreningowego, dlatego niezależnie od pory, w której trenujesz, masz pewność, że Twoje żywienie okołotreningowe zostanie odpowiednio zbilansowane.

·      Poza pakietami dostępnie są również pojedyncze kaloryczności jadłospisu, dlatego jeśli nie potrzebujesz zmian kaloryczności w trakcie przestrzegania diety, możesz kupić jedną - wybraną.

·      Możesz dowolnie zamieniać kolejność posiłków w obrębie dnia, a nawet pomiędzy dniami!

·      Każdy z posiłków ma podaną kaloryczność oraz zawartość makroskładników, byś mógł/mogła monitorować jak skomponowane są dania.

·      Przeważająca większość przepisów w obrębie tygodnia się nie powtarza. Dlatego masz zapewnioną bardzo dużą różnorodność żywienia. Jeśli jednak nie masz wiele czasu, możesz powielać każdy dzień, gotując za jednym razem dwie porcje.

·      Diety o różnych kalorycznościach nie różnią się jedynie porcjami produktów – w wyższych kalorycznościach możesz znaleźć między innymi dodatkowe desery.

·      Przepisy są proste, intuicyjne i szybkie w wykonaniu, a dodatkowo bardzo smaczne i zapewniające jak najlepsze przygotowanie do wysiłku fizycznego ;-)

 

Co zyskasz kupując ten pakiet jadłospisów?

·      Gotowe narzędzie, które pozwoli Ci poprawić swoją sylwetkę, siłę oraz wydolność organizmu.

·      Możliwość zmian kaloryczności diety, kiedy tempo masy zwolni.

·      Pewność, że dostarczasz wszystkich niezbędnych składników odżywczych z uwzględnieniem zwiększonego zapotrzebowania na niektóre z nich ze względu na uprawiany sport.

·      Poprawę samopoczucia, stanu zdrowia oraz funkcjonowania układu ruchu.

·      Oszczędność czasu i pieniędzy – jadłospisy ograniczają marnowanie żywności do minimum, a Ty nie będziesz musiał(a) się dłużej zastanawiać co zjeść.

·      Urozmaicenie i elastyczność – plany są skomponowane tak, by dostarczać jak najwięcej wrażeń smakowych i zminimalizował chęć podjadania. A mając możliwość zmiany kolejności dań – zawsze możesz jeść to, na co akurat masz ochotę.

 

 

Dane techniczne:

Autor : Natalia Chmielewska, Krystian Cieślak

Format: PDF

Format pliku jest obsługiwany przez darmowe programy do przeglądania i odczytu. Nie jest wymagany specjalny czytnik. E-book możesz otworzyć na każdym urządzeniu i zapisać na swój użytek na 3 urządzeniach. Link do pobrania jest ważny przez 14 dni od dokonania zakupu.

Rok wydania: 2020 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.